BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Pareigas pradėjo eiti naujoji Nacionalinio akreditacijos biuro direktorė

Data

2021 10 11

Įvertinimas
1
foto1.jpg

Nuo šių metų spalio 8 dienos, laimėjusi Ekonomikos ir inovacijų ministerijos paskelbtą konkursą, Nacionalinio akreditacijos biuro direktorės pareigas pradėjo eiti Dalia Baležentė. Iki paskyrimo įstaigos vadove Dalia beveik 15 metų dirbo Teisingumo ministerijoje teisėkūros srityje.

„Ateidama vadovauti įstaigai, kuri dirba atsakingą darbą akredituojant atitikties vertinimo įstaigas, tikiuosi prisidėti prie biuro ir mūsų akredituotų įstaigų tarptautinio pripažinimo ir jo tęstinumo užtikrinimo. Pasitikiu biuro darbuotojų kompetencija ir manau, kad kartu su komanda pavyks tęsti sėkmingą ir sklandų darbą“, - sakė naujoji direktorė, tuo pačiu žadėdama siekti įstaigos veiklos supaprastinimo, skaitmenizavimo ir duomenų atvirumo.