2023-06-22

Nacionalinis akreditacijos biuras ieško ekspertų!

Nacionalinis akreditacijos biuras plečia savo ekspertų ratą ir kviečia tapti išorės ekspertu, taip prisidedant prie bendro mūsų šalies akreditavimo sistemos patikimumo ir stiprinimo. Tapdami mūsų išorės ekspertų komandos dalimi, turėsite galimybę atlikti esminį vaidmenį formuojant akreditacijos ateitį mūsų šalyje. Jūsų įžvalgos ir žinios turės tiesioginės įtakos vertinant atitikties vertinimo įstaigų kompetenciją, veiklos procedūras bei jų atitiktį aukščiausiems reikalavimams bei standartams. Garantuojame, kad ši pozicija praplės jūsų profesinį akiratį ir atneš įdomių iššūkių. Atrinktus kandidatus apmokysime pagal Biuro parengtą programą.

Išorės ekspertų paslaugos apmokamos taikant valandinį įkainį, apskaičiuotą Vyriausybės nustatyta tvarka. 2024 metais įkainio dydis – 51,24 Eur/val.

Šiuo metu ypač ieškome ekspertų vadybos sistemų sertifikavimo veiklos ir produktų sertifikavimo įstaigų veiklos vertinimui, tačiau lauksime norinčių prisidėti atliekant atitikties vertinimą ir kitose Biuro veiklos srityse. Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu [email protected]. Dėl platesnės informacijos, spauskite čia.

Informuojame, kad kandidatuodami, Jūs Nacionaliniam akreditacijos biurui pateikiate savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis, galite mūsų interneto svetainėje Asmens duomenų apsauga.