BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Kvietimas teikti vadybos sistemos skaitmenizavimo sprendimo pasiūlymą

Data

2021 08 30

Įvertinimas
0
11.jpg

Gegužės pabaigoje Nacionalinis akreditacijos biuras (toliau – Biuras) dalyvavo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) kartu su LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbtame konkurse GovTech projektui įgyvendinti. Biuro paraiška „Kaip optimizuoti procesiniu požiūriu paremtą vadybos sistemą?“ laimėjo 53 tūkst. Eurų finansavimą inovatyvaus problemos sprendimo pasiūlymui ir sukūrimui.

Visus, inovatyvias įmones, startuolius, aukštųjų mokyklų atstovus ir fizinius asmenis, galinčius pasiūlyti ir sukurti Biuro vadybos sistemos optimizavimo (skaitmenizavimo) sprendimą, kviečiame dalyvauti projekto konkurse. Skelbimas patalpintas Centriniame viešųjų pirkimų portale https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-609016 . Pasiūlymus galite teikti iki rugsėjo 15 d.

3-jų prizinių vietų laimėtojus apdovanosime piniginiais prizais. Su pirmosios vietos laimėtoju vesime neskelbiamas derybas ir sudarysime sutartį dėl pasiūlyto sprendimo tolimesnio vystymo ir įdiegimo.

Būkite aktyvūs ir prisidėkite prie viešojo sektoriaus tobulinimo!