BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Atnaujinto akreditacijos dokumento „Politika dėl metrologinės sieties“ projektas

Data

2020 12 22

Įvertinimas
0
foto2.png

Įgyvendinant Tarptautinės laboratorijų akreditacijos organizacijos (ILAC) dokumento ILAC P10:07/2020 ILAC Politika dėl matavimo rezultatų metrologinės sieties nuostatas, parengtas Nacionalinio akreditacijos biuro dokumento „Politika dėl metrologinės sieties“ projektas.

Politika dėl metrologinės sieties taikoma tyrimų, bandymų, kalibravimo, ėminių ėmimo laboratorijoms. Taip pat ši politika taikoma kitoms atitikties vertinimo veikloms, kai atliekami matavimai - t. y. medicinos laboratorijoms, kontrolės įstaigoms, produktų sertifikavimo įstaigoms ir kt.

Visas suinteresuotas šalis prašome iki 2021 m. sausio 5 d. susipažinti su akreditacijos dokumento „Politika dėl metrologinės sieties“ projektu ir pateikti pastabas ar pasiūlymus [email protected].