BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Tarybos ir komitetai

Akreditacijos taryba, sudaryta iš valdžios institucijų, akredituotų atitikties įvertinimo įstaigų ir kitų suinteresuotų šalių atstovų, yra nuolat veikianti taryba prie Nacionalinio akreditacijos biuro, kurios pagrindiniai uždaviniai yra:

  • Stebėti Biuro vykdomą politiką, siekiant, kad ji visiškai atitiktų visų suinteresuotų akreditacijos veikla šalių interesus.
  • Dalyvauti sprendžiant Biuro vykdomos politikos ir kitus akreditacijos sistemos strateginius klausimus.
  • Svarstyti akreditacijos sistemos klausimus, susijusius su teisės aktų ir kitų dokumentų rengimu, akredituotų įstaigų veikla, akreditacijos sistemos pagrindų mokymu mokslo ir mokymo įstaigose.
  • Teikti siūlymus dėl šakų akreditacijos komitetų sudarymo.

Akreditacijos tarybos nuostatai, patvirtinti Nacionalinio akreditacijos biuro direktoriaus 2017 m. liepos 24 d. įsakymu Nr. V-21, ir Akreditacijos tarybos sudėtis, patvirtinta Nacionalinio akreditacijos biuro direktoriaus 2020 m. gruodžio 10 d.

Atitikties įvertinimo apeliacinės komisijos uždavinys – įvertinti, ar Biuras nepažeidė teisės aktų nustatytų sprendimų, susijusių su akreditacija, priėmimo procedūrų ir ar priimti sprendimai yra pagrįsti.

Apeliacinė komisija atlieka šias funkcijas:

  • nagrinėja atitikties įvertinimo įstaigų apeliacijas dėl Biuro priimtų sprendimų, susijusių su akreditacija;
  • priima sprendimus dėl išnagrinėtų apeliacijų;
  • teikia suinteresuotoms šalims informaciją apie Komisijos priimtus sprendimus.

Apeliacinės komisijos nuostatai, patvirtinti Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2015 m. balandžio 16 d. įsakymu Nr. 4-224 (TAR, 2015-04-16, Nr. 5836)

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-01